رزرو تور اروپا

بهترين زمان سفر به اروپا


در هر زمان و هر فصل سال كه اراده كنيد بهترين زمان براي انتخاب تور اروپا مي باشد. اگر علاقه مند به ورزش هاي زمستاني و برف هستيد در فصول سرد سال مي توانيد به كشور ورزش هاي زمستاني يعني (سوئيس) سفر كنيد. اما اگر دوست داريد در فصول بهاري سفر داشته باشيد مي توانيد از فروردين تا آخر تابستان به يكي از كشورهاي حوزه مديترانه مانند اسپانيا و ايتاليا سفر كنيد.

تورهاي نوروزي اروپا آژانس دلتابان

تور اروپا نورورز

تور كانادا ، تور دبي و تور اروپا از پر طرفدار ترين تور ها هستند كه ما به شما سفارش ميكنيم اگه براي تعطيلات نوروز قصد سفر داريد همين حالا اقدام به رزرو هتل كنيد و بليط هواپيما خود را تهيه كنيد ما به شما بليط ماهان را توصيه ميكنيم.

چيزي به شروع تعطيلات نوروزي نمانده است و اگر برنامه سفر به اروپا داريد اين مطلب مي تواند براي شما مفيد باشد. با توجه به نزديك شدن به پايان سال تورهاي نوروزي زيادي توسط آژانس هاي مسافرتي پكيج مي شوند. اگر قصد سفر با تورهاي اروپايي داريد پيشنهاد مي كنيم كه 14 نكته مهم درباره سفر با تور اروپا را در ادامه با زوم لايف همراه باشيد.
اروپا از شرق تا غرب، تركيبي از فرهنگ ها، زبان ها، ميراث، معماري و سنت هاي گوناگون است. برداشته شدن مرزها در كشورهاي اروپايي به معني سفري آسان، ارزان تر و لذت بخش تر براي مسافران خواهد بود. اما به هر حال براي غني تر كردن اين تجربه خاص، نياز به دانستن برخي نكات است كه در اين مطلب با شما در ميان مي گذاريم.

 • زمان مناسب سفر به اروپا

براي سفر به اروپا خوب است كه در فصل هاي خلوت تر برنامه ريزي كنيد. اروپا در فصل شلوغ گردشگري مي تواند يك تجربه ناخوشايند از شلوغي، صف هاي طولاني در پاريس و لندن يا حتي شهرهاي كوچك تري چون آوينيون و ورونا باشد.
براي جلوگيري از اين مشكل، توصيه مي كنيم در ماه هاي ژوئن، ژوئيه و آگوست به آن فكر نكنيد تا بتوانيد جاذبه هاي ارزشمندي چون تابلوي موناليزا و نمازخانه سيستين با شاهكار ميكل آنژ را با خيال آسوده ببينيد. علاوه بر آن، تابستان زمان سفرهاي خود اهالي اروپا نيز به شمار رفته و اگر مي خواهيد يك تجربه واقعي و خوب داشته باشيد، بهتر است در اوايل بهار يا در پائيز به اين نقطه سفر كنيد.

تور ارزان اروپا

 • از فروشگاه هاي محلي خريد كنيد

اگر به اروپا سفر مي كنيد سعي كنيد به فروشگاه هايي برويد كه محصولات خانگي را براي فروش عرضه مي كنند. از مسير شلوغ برج ايفل يا «گالري لافايت» دور شده و به كسب و كارهاي كوچك تري مانند يك شيريني فروشي خانوادگي يا مغازه اي در كنج كه توسط يك زن و شوهر اداره مي شود سر بزنيد.

شما به اينجا آمده ايد تا شهر را همانند يك محلي تجربه كنيد؛ پس بايد به نقاط كمتر توريستي هم سر زده يا حتي موقع ورود از سلام به زبان همان منطقه استفاده كنيد! البته جداي از اين، مغازه هاي خارج از خيابان اصلي معمولاً ارزان تر نيز هستند. اگر در رستوران ها عكس غذاها را نيز در منو ديديد، بدانيد كه آنجا بر روي جذب گردشگران تمركز داشته و قيمت هاي بالاتري دارد. قبل از سفر بد نيست نام چند غذا به زبان مقصدتان را ياد بگيريد يا يك مترجم داشته باشيد تا نيازي به منوهاي عكس دار نباشد.

 • يادگيري زبان محلي

زبان محلي مقصدتان را ياد بگيريد! بد نيست قبل از سفر به اروپا چند جمله كاربردي به زبان مقصدتان را ياد بگيريد و اگر احساس راحتي كرديد با استفاده از آن ها با مردم محلي ارتباط برقرار كنيد. در اغلب موارد مردم از توريستي كه تلاش مي كند به زبان آن ها صحبت كند خوششان آمده و اين كار را تحسين مي كنند.
البته بهتر است قبل از استفاده از تلفظ ها مطمئن شده و كمي با كاربردهاي عبارات آشنا شويد. بهترين چيزهايي كه مي توانيد ياد بگيريد، عبارات و كلمات مربوط به احوالپرسي و تشكر است.

 • بيشتر در يك مكان بمانيد

معمولاً اقامت طولاني تر در يك مكان به مدت يك هفته خيلي بهتر از سفر از اين شهر به آن شهر است. با اين كار نه تنها كمتر مجبور به باز و بسته كردن وسايل مي شويد كه شانس بيشتري براي آشنايي با محله و آدم ها را خواهيد داشت. مي توانيد كافه اي جذاب پيدا كرده يا چند دوست خوب در آن حوالي پيدا كنيد.

 • مانند محلي ها رفتار كنيد

حتماً شما هم از اينكه به عنوان يك گردشگر از تور اروپا ي خود و از باقي جمعيت جدا شويد و به خاطر رفتار نامعقول در يك شرايط خاص به چشم بياييد خوشتان نمي آيد؛ پس بهتر است ببينيد مردم محلي چه كار مي كنند و به همان ترتيب رفتار كنيد.
براي مثال موقع بازديد از يك كليساي ارتدوكسي از پوشيدن لباس هاي باز يا رنگ هاي تند خودداري كرده و قبل از سفر درباره آداب و رسوم آن منطقه اطلاعاتي به دست بياوريد تا پيشاپيش درباره برخي كدهاي رفتاري آگاه باشيد.

تور دور اروپا

 • از ساعت كار مجموعه ها آگاه شويد

اروپايي ها استراحت بعد از ظهري و غذاي ميان روز خود را بسيار دوست دارند كه معمولاً چند ساعتي هم طول مي كشد. با اين حساب ممكن است در ساعت 2 بعد از ظهر با يك باجه فروش بليط يا اداره پست بسته روبه رو شويد! قبل از برنامه ريزي براي گردش روزانه حتماً اين ساعات را در نظر بگيريد.
البته بد نيست از اين موقعيت استفاده كرده و خودتان هم براي صرف يك ناهار مفصل و عالي به رستوران برويد. اين كار به ويژه در شهر رم تجربه خاصي را رقم مي زند.

 • از گذرگاه هاي اصلي فاصله بگيريد

درست است كه در طي سفر با تور اروپا بايد حتماً به برج ايفل سر زده يا جاذبه هاي معروف اصلي را تماشا كرد؛ اما بعد از اين بازديدها بهتر است در اكثر مواقع از خيابان هاي شلوغ اصلي دور شويد تا جاذبه هايي كمتر ديده شده و خلوت تر را پيدا كنيد.
براي اين كار مي توانيد از مردم محلي در كافه ها سوال كرده تا به شما مقاصد مورد علاقه خود را پيشنهاد كنند. قطعاً ساكنين يك شهر بهتر از هر كسي مي توانند در زمينه پيدا كردن بهترين كافه، رستوران يا جاذبه هاي ديگري چون اجراهاي موسيقي زيرزميني، محلي براي پيك نيك و غيره به شما كمك كنند.

 • در مركز شهر اقامت كنيد

شايد اقامت و رزرو هتل در يك هتل ارزان حومه شهري گزينه منطقي تري به نظر بيايد اما به ما اعتماد كنيد؛ اين گزينه هميشه آن قدرها هم درست نيست. وقتي به دنبال پيدا كردن بهترين گزينه هاي حمل و نقل، رستوران يا مناطق مسكوني هستيد، دور بودن از مركز شهر مي تواند بسيار آزار دهنده باشد.
جداي از آن، بد نيست كمي بيشتر خرج كرده و يك اقامتگاه متوسط در مركز شهر يا نزديك آن را رزرو كنيد. با اين كار مي توانيد ديدني هاي اصلي، بهترين كافه و رستوران ها و جاذبه هاي ديگر را به راحتي پيدا كرده و وقت بيشتري براي گردش در شهر داشته باشيد. همچنين با استفاده از مترو و اتوبوس، جا به جايي در شهر بسيار آسان تر مي شود.

 • در شهرهاي كوچك تر اقامت كنيد

شهرهاي بزرگي چون رم، پاريس، لندن و آمستردام مي توانند به خاطر انبوه جمعيت گردشگران، معاشرت با مردم محلي را سخت تر كنند. با انتخاب شهرهاي كوچك تر كه گردشگران كمتري را به خود جذب مي كنند، اما به وسيله سيستم حمل و نقل عمومي مي توان از آنجا به قطب هاي اصلي مانند بارسلون، بولونيا و فلورانس دسترسي داشت، تجربه بهتري را رقم خواهيد زد.
اين شهرها معمولاً آرام تر و ساكت تر هستند و مي توانيد با فشاري كمتر از زمان خود لذت ببريد. در اين مقاصد خانه ها و آپارتمان هاي زيادي براي اجاره وجود دارد.

تور اروپا

 • با مردم حرف بزنيد

در تور دور اروپا ي خود اگر مي توانيد در سفر با مرم هر شهر حرف بزنيد، قطعاً وقتي كه با مردم صحبت كنيد صميميت آنها را نسبت به خودتان بيشتر درك مي كنيد و مي توانيد با معاشرت با آن ها لذت خودتان از سفر را دو چندان كنيد.
فروشندگان خياباني، مغازه داران، مشتريان نوار، حتي افرادي كه در محل اقامت شما هستند، لبخند مي زنند و با صميميت رفتار مي كنند. در اين ميان مي توانيد دوستاني براي خود پيدا كنيد تا در سفرهاي بعدي خود نيز با آن ها ديدار داشته باشيد و شروع يك دوستي طولاني مدت باشد.

 • سفر به كشورهايي عضو يورو نيستند

سفر به اروپا هزينه هاي زيادي دارد، اما اگر بخواهيد تور اروپا ارزان و ارزان ترين شهرهاي اروپا براي سفر را انتخاب كنيد، مي توانيد به كشورهايي كه عضو يورو نيستند را انتخاب كنيد.
مانند تور بلغارستان، تور جمهوري چك، تور روماني، تور لهستان و تور مجارستاني همه كشورهاي اروپايي جذاب با داستان منحصر به فرد خود هستند و نسبت به همسايگان اروپاي غربي خود بسيار ارزان تر هستند.

 • استفاده از خطوط هوايي ارزان قيمت

خطوط هوايي هزينه هاي زيادي دارد اما در اروپا شركت هاي هواپيمايي مختلفي وجود دارد كه در بعضي مسيرها، نرخ هاي بسيار خوبي دارند. به عنوان مثال شما مي توانيد از دوبلين تا ورشو، يا بارسلونا به آمستردام با كمتر از 100 دلار سفر كنيد.

 • با قطار سفر كنيد

مردم اروپا قطار را خيلي دوست داشته و براي اين علاقه دليل خوبي هم دارند. سفر با قطار معمولاً راحت تر بوده و بسته به مقصد نهايي مي تواند از سفر هوايي نيز آسان تر تمام شود. تقريباً هيچ صفي براي استفاده از قطار وجود نداشته و مي توانيد دقيقه اي قبل از عزيمت بليط خود را تهيه كنيد. البته بد نيست بدانيد برخي سفرهاي قطاري از سفر با هواپيما گران تر هستند! اما راحتي و فضاي آزادي كه در قطار داريد گاهي ارزش قيمت بالاتر را دارد.

 • تورهاي پياده روي شهري

در شهرهاي محبوب، تورها و گشت و گذار هاي شهري زيادي وجود دارد! در تور تركيه ،تورهاي پياده روي شهري مقدمه اي عالي براي آشنايي با فرهنگ محلي است.

قيمت تور اروپا
برخي هتل ها تورهاي پياده روي رايگان را ارائه مي دهند و اغلب آنها توسط دانشجويان اجرا مي شوند و مي توانند يك معرفي سرگرم كننده براي شهر ميزبان جديد شما باشند. آنها شما را با داستان هاي محلي، درس هاي تاريخي آشنا مي سازند.
سفر ارزان با تور اروپا يكي از روياهايي است كه مي توان با رعايت چند نكته به راحتي به آن دست يافت. برخي گمان مي كنند اروپا رفتن يك جيب پر از پول مي خواهد تا در هتل هاي لوكس اقامت كرد و با پروازهاي طراز اول بين شهرها و كشورها سفر كرد. بايد بگوييم كه اصلا اينطور نيست. امروزه امكانات زيادي براي گردشگران فراهم شده كه مي توانند با استفاده از آن ها با صرف كمترين هزينه با تور ارزان اروپا ،سفر كنند و تجربيات لذتبخشي را براي خود رقم بزنند. در اين مقاله به ذكر چند نكته براي كم كردن هزينه ها و تجربه سفر ارزان با تور دور اروپا مي پردازيم.

هزينه هاي تور اروپا

 • اقامت در هاستل يا Airbnb

احتمالا وقتي بخواهيد سفر ارزان با تور گرجستان داشته باشيد نيازي به اقامت در هتل پنج ستاره نيست. هاستل ها يا همان خوابگاه هاي شبانه روزي انتخاب فوق العاده اي هستند چون مي توانيد تعداد زيادي از آن ها را در هر شهري كه به آن سفر مي كنيد بيابيد. امكانات هاستل شامل تخت، سرويس بهداشتي و حمام و گاهي آشپزخانه و صبحانه است؛ يعني تمام چيزي كه نياز داريد با قيمتي بسيار ارزان در اختيار شما قرار مي گيرد. هاستل ها بسيار ارزان هستند و معمولا در موقعيت هاي مكاني اصلي شهر قرار دارند. Airbnb هم گزينه ارزان قيمت ديگري است، مخصوصا وقتي با افراد ديگري سفر مي كنيد. با Airbnb مي توانيد اتاقي را در يك آپارتمان يا كل آپارتمان را با قيمت مشخص و ثابتي اجاره كنيد. اين آپارتمان ها شامل آشپزخانه هم هست. گاهي اقامت شما همراه با صاحبخانه و گاهي همراه با ديگر گردشگران خواهد بود. البته زمان هايي هم وجود دارد كه تنها ساكن آپارتمان فقط شما هستيد.

 • خودتان آشپزي كنيد

صرف غذا در رستوران بسيار پر هزينه است. بهتر است مواد غذايي لازم را از سوپرماركت تهيه كرده و خودتان آشپزي كنيد. البته اين به معني نچشيدن غذاهاي سنتي منطقه اي كه به آن سفر مي كنيد نيست. اگر بودجه به شما اجازه مي دهد مي توانيد وعده هايي را در رستوران صرف كرده و طعم خوراك هاي بومي را هم بچشيد. خريد از يك سوپرماركت خارجي به شما اين امكان را مي دهد كه بفهميد افراد آن منطقه چه ذائقه اي دارند و چه غذاهايي براي خود مي پزند. بعضي اوقات مي توانيد غذاي محلي يك منطقه را با هزينه يك پنجم رستوران در خانه تهيه كنيد. هم لذيذ است و هم تجربه جالبي خواهد بود.

 • كارت سفر يوريل (Eurail pass)

پاس يوريل در واقع پاسپورتي است كه مي توانيد آن را خريداري كرده و تمام قطارهاي موجود در اروپا از آن استفاده كنيد. گزينه هاي بسياري از اين پاس ها وجود دارد كه براي زمان يا كشورهاي مشخصي ارائه مي شوند بنابراين مي توانيد پاسي كه بهتر از بقيه با شرايط شما همخواني دارد را تهيه كنيد. من پاس هشت روزه با امكان سفر نامحدود در يك ماه را تهيه كردم. اين يعني من مي توانم هرچقدر كه بخواهم قطار، اتوبوس يا كشتي در يك روز سوار شوم. اما فقط به مدت هشت روز در ماه. اين هشت روز مي تواند متوالي يا غير متوالي باشد. شايد در ابتدا قيمت اين پاس ها گران به نظر برسد اما تا حد بسيار زيادي در هزينه هاي شما صرفه جويي خواهد كرد.

 • بيشتر پياده روي كنيد

شايد فكر كنيد سفر ارزان با تور اروپا سختي هاي خود را دارد و اصلا چرا براي يك سفر لوكس بايد به خود سختي داد. اگر عاشق ديدن مكان هاي جديد باشيد و بخواهيد با فرهنگ هاي مختلف آشنا شويد از هر فرصت و امكاناتي استفاده خواهيد كرد و اصلا سختي ها به چشم نخواهد آمد. سرويس حمل و نقل عمومي در كشورهاي خارجي بسيار گران بوده و پيدا كردن مسير درست به جايي كه مي خواهيد برويد گاهي دشوار است. پياده روي بهترين تمرين و گزينه است و به شما امكان كشف چيزهاي جديدي را مي دهد كه در صورت استفاده از وسايل نقليه آن ها را از دست مي داديد. پس تا جايي كه مي توانيد خود را با پياده روي به مكان هاي مختلف برسانيد.

 • جاذبه هاي توريستي گران را فراموش كنيد

ممكن است اين جاذبه ها سرگرم كننده باشند اما گاهي بسيار شلوغ و فوق العاده گران هستند. كارهايي را تجربه كنيد كه محلي هاي منطقه انجام مي دهند. البته من مخالف اين هستم كه مثلا پاريس باشيم و موزه لوور را نبينيم. موزه ها و يادمان هاي تاريخي جزو مكان هايي هستند كه قيمت بالاي بليط آن ها نبايد مانع از بازديد شما شوند چون ممكن است همين يك بار شانس ديدن آن ها را داشته باشيد. منظور ما مكان هاي سرگرم كننده اي است كه گاهي هزينه هاي سرسام آوري دارند و بازديد نكردن از آن ها باعث از دست رفتن تجربه هيجان انگيزي نخواهد شد. قبل از بازديد از مكان هاي مهم به صورت آنلاين تحقيق كنيد تا صورت تخفيف، از آن استفاده كنيد.

 • براي سفر ارزان به اروپا بايد بودجه بندي كنيد

بايد بدانيد كه چقدر پول داريد و براي سفر خود بودجه بندي كنيد. براي هر روز از سفر خود يك بودجه مشخص در نظر بگيريد و سعي كنيد به آن متعهد باشيد. اين مي تواند يك چالش باشد اما در پايان روز وقتي ببينيد مقداري هم اضافه آورده ايد يا طبق برنامه پيش رفته ايد اعتماد به نفس پيدا مي كنيد.

 • پيش از سفر تحقيق كنيد

ارز رايج كشوري كه قصد سفر به آن را داريد را پيدا كنيد كه البته در اروپا يورو است. به مرور زمان مي بينيد كه برخي از كالاها در كشوري بسياري گران و در برخي ديگر از كشورها نسبتا ارزان است. در اين حالت بهترين كار اين است كه از قبل برنامه ريزي كرده و چيزهايي كه مثلا در سفر خود به لندن لازم داريد را از كشوري كه ارزان تر است خريداري كرده تا در شهرهاي گران متحمل هزينه هاي بالا نشويد. يكي از بهترين كارهايي كه مي توانيد انجام دهيد تحقيق كردن در مورد تخفيف در كارهايي كه مي خواهيد انجام دهيد است. پاس يوريل تخفيف هاي زيادي براي جاذبه هاي گردشگري، حمل و نقل و غيره در نظر مي گيرد. خبر خوش اينكه هميشه اين تخفيف ها وجود داشته و تعداد آن ها هم كم نيست. فقط كافي است قبل از ورود به هر كشور يا شهري تحقيق كرده تا از وجود آن ها مطلع شويد.
براي سفر به اين مناطق هيچ زمان دير نيست و كافي است به زودي برنامه سفر خود را بچنيد. مجموعه دلتابان براي رزرو آنلاين هتل وخريد بليط هواپيما شما به عنوان ياري هميشگي در كنار شما خواهد بود. كافيست در سايت ما ثبت نام كرده و به پنل كاربري خود برويد و در آنجا به راحتي سفارش خود را ثبت كنيد. همچنين مي توانيد با همكاران ما درآژانس هواپيمايي دلتابان تماس حاصل نماييد.

تور دور اروپا


چرا با تور اروپا سفر كنيم


تور اروپا جذاب است حتي اگر گران باشد! سفر به كشورهاي مدرن اما تاريخي اروپا بسيار هيجان انگيز است. كمتر كسي هست كه آرزوي ديدن برج ايفل پاريس، رم باستان، ونيز ايتاليا، معماري هاي عجيب اسپانيا را نداشته باشد. نزديك بودن كشورهاي اروپا به يكديگر دركنار امكانات اقامتي و تسهيلاتي متنوع اين امكان را به گردشگران مي دهد تا با هر سطح بودجه به اروپا سفر كنند به همين علت بسياري از گردشگران تور تركيبي اروپا را انتخاب مي كنند تا بتوانند همزمان از چند كشور اروپايي ديدن كنند.

فرايند انتخاب تور دبي در فاينداتور


در ليست تورهاي مختلف اروپا، تور اروپا ارزان و يا تورهاي تركيبي به مقصد چند كشور معروف و توريستي اروپايي را در يك نگاه ملاحظه نماييد و با كليك بر روي تور مورد نظر، از جزييات آن مطلع شويد. در جزييات تور، قيمت تور اروپا به همراه ليست هتل هاي آن تور مشخص مي باشد . همچنين چنانچه تور مسافرتي دلخواه خود را پيدا كرديد، مشخصات تلفن آن آژانس قابل رويت است. شما مي توانيد با آژانس مربوطه تماس حاصل نموده و تور اروپا نوروز 98 را انجام دهيد.

محبوب ترين كشورهاي توريستي اروپا


اگر اهل سفركردن باشيد مي دانيد كه تمام شهرهاي اروپا ديدني هستند. اما طبق آمارهاي اعلام شده از سوي سازمان جهاني سفر و گردشگري UNWTOو سايت هاي معتبر در زمينه سفر تور مجارستان ، تور فرانسه، تور ايتاليا، تور اسپانيا، تور سوئيس، تور اتريش، تور يونان،تور بلغارستان، تور گرجستان در صدر ليست انتخاب گردشگران خارجي براي تور روسيه قرار دارند.كشورهاي فرانسه با بيش از ۸۰ ميليون نفر توريست خارجي، اسپانيا ۶۰ميليون نفر و ايتاليا ۴۶ ميليون نفر پيش قراولان عرصه توريسم محسوب مي شوند.

راهنماي سفر به اروپا


مسافرت اروپا جزو خاص ترين سفرهاي هر فرد است ... قاره اروپا با دارا بودن آب و هوايي فوق العاده، طبيعتي بي نظير و جاذبه هاي گردشگري بيشمار، سالانه ميزبان تعداد زيادي گردشگر از سراسر جهان است. در واقع به همان ميزان گه گردشگران اروپايي علاقه ي شديد به مكان هاي تاريخي آسيايي مانند چين، هند، ايران و تايلند دارند گردشگران آسيايي آرزوي ديدن مكان هاي توريستي نام آشناي اروپا مانند برج ايفل، برج پيزا، شهر بوداپست، شهر زيباي سانتوريني، كاخ باسيليكا و بسياري ديگر از جاذبه هاي گردشگري را در سر دارند.
با وجود امكانات بسيار عالي و مدرن براي انواع گردشگران دنيا سفر به اروپا نياز به برنامه ريزي از قبل دارد. براي سفر به اروپا نياز به دريافت ويزاي شينگن است و گرفتن ويزا بخصوص براي گردشگران ايراني زمان بر است. در نتيجه اگر قصد سفر به اروپا را داريد از قبل برنامه سفر خود را تنظيم كنيد.

15 جاذبه هاي گردشگري تور اروپا

 1. كليساي زيباي ساگرادا بارسلونا
 2. برج ايفل فرانسه
 3. باتيكان در روم
 4. كلوسيوم روم
 5. بريتيش مييوزيم انگلستان
 6. استون هينج انگليس
 7. باغ گل هلند
 8. كاخ كرملين موسكو
 9. كوه هاي آلپ
 10. آكروپوليس آتن
 11. كليساي نتردام پاريس
 12. معبد پارتنون يونان
 13. كاخ الحمرا اسپانيا
 14. دروازه آزادي فرانسه
 15. دهكده هابيت ها ايرلند


مراكز خريد معروف اروپا


سراسر اروپا مملو از مراكز خريد و فروشگاه هاي مجهز است. به هر كشور كه سفر كنيد دست شما براي انتخاب بهترين مركز خريد اروپا باز است و مي توانيد بهترين خريدها را داشته باشيد. در ادامه به معرفي چند مركز خريد معروف اروپا مي پردازيم:

 1. گالري لافايت (Lafayette) پاريس
 2. خيابان لوفل نوشاتو پاريس
 3. گالري ويتوريو (Vittorio ) ميلان
 4. هارودس (Harrods ) لندن
 5. دپارتمان استور برلين آلمان
 6. لاس آرنا بارسلونا
 7. مركز خريد كانيون در تور تركيه
تور اروپا نوروز98
حمل و نقل در اروپا


در هر زمان كه اراده كنيد مي توانيد هر نوع وسيله حمل ونقل را انتخاب كنيد و به راحتي بين مقاصد گردشگري درون شهري و بين كشورهاي اروپا سفر كنيد. وسايل نقليه عمومي به خصوص قطار هاي بين كشورها در حد يك جاذبه تمام عيار براي گردشگران و مردم اروپا است. تمام سيستم هاي حمل و نقل در اروپا مكانيزه هستند.

بايد ها و نبايد ها در تور اروپا

 • قبل از سفر به تور اروپا پول كافي با خود به همراه داشته باشيد. تا بتوانيد هر آنچه دوست داريد با آسودگي خاطر تجربه كنيد.
 • از حمل و نقل عمومي بسيار پيشرفته استفاده كنيد.
 • نگران محل اقامت نباشيد. در تور اروپا مي توانيد انواع اقامتگاه ها از هتل هاي لوكس گرفته تا اقامتگاه هاي ارزان قيمت متناسب با بودجه سفر خود انتخاب كنيد.
 • از غذاهاي معروف و برند هاي معتبر غذايي دنيا امتحان كنيد. سوپ پياز، كوك اوون، سالاد نيكوآز از غذاهاي معروف فرانسوي، انواع پيتزا و پاستا ايتاليايي، پائيا و گازپاچو و ترتيلا از غذاهاي معروف اسپانيايي مي باشند كه بايد در تور اروپا بايد بچشيد.
تور لوكس اروپا 
تور گردشگري اروپا 
تور تركيبي اروپا 
تور اروپا ارزان 
تور اروپا لحظه آخري 
تور اروپا با ويزاي شينگن 
تور اروپا گردي 
تور اروپا قيمت مناسب 
تور دور اروپا 
ارزان ترين تور اروپا
ادامه مطلب
نوشته شده توسط فاطمه حسن زاده | ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۴:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

قيمت توركانادا

اسپانيا در تور اروپا

در هنگام سفر با تور اسپانيا هواپيما در شهر رئال مادريد زمين خواهد نشست. پايتخت اسپانيا مملو از مناطق گردشگري است كه توجه شما را جلب خواهد نمود. از جمله مناطق گردشگري رئال مادريد مي توان به خيابان سنت ميگل، معبد دبود، رويال پالاس، خيابان كاستيانا، ميدان گاوبازي، خيابان گران ويا، ميدان سل و ... اشاره كرد كه فرهنگ مردم رئال مادريد و كل اسپانيا مثال زدني است و قطعا در اين سفر لحظات خوشي خواهيد داشت. مقصد بعدي شهر بارسلون خواهد بود كه به دليل داشتن مراكز ديدني فراوان در برنامه تور اسپانيا قرار گرفته است. از جمله مناطق گردشگري بارسلون نيز مي توان به كازا ميلا و كازا باتيو، بناي ميدان گاوبازي سابق بارسلون، دهكده المپيك بارسلون، خيابان رامبلا، ساحل و بندر المپيك و ... اشاره كرد. آب و هواي اسپانيا نيز در هنگام عيد نوروز جهت سفر مناسب خواهد بود و مي توانيد بدون هيچ دغدغه اي به تور اسپانيا بپيونديد. اين تور نيز همانند تور فرانسه معمولا 8 روزه بوده و قيمتي مشابه با قيمت تور فرانسه خواهد داشت.

فرانسه در تور اروپا 

فرانسه يكي از مهمترين توراروپا مي باشد كه هر ساله شاهد شركت خيل عظيمي از گردشگران در اين تور هستيم. كشور فرانسه در زمان عيد نوروز آب و هواي مناسبي خواهد داشت و سفر به اين كشور طبيعتا لذت بخش خواهد بود. كشور فرانسه به دليل داشتن مناطق گردشگري فراوان و شهر هايي كه قدمت تاريخي بسيار دارند مورد توجه بسياري قرار گرفته است. قيمت تور فرانسه در انواع وب سايت هاي ثبت نام تور قابل مشاهده مي باشد. تور هاي نوروزي فرانسه معمولا 8 روزه مي باشند و اقامت آنها در شهر پاريس خواهد بود. از جمله مناطق گردشگري كه در اين تور به بازديد آنها خواهيد پرداخت مي توان به برج ايفل، اپرا گارنيه، كاخ ورساي، كليساي نوتردام، كليساي ساكره كور، خيابان شانزليزه، پارك لوكزانبورگ، خانه ويكتور هوگو، ديزني لند و ... اشاره كرد كه هر يك قدمت ديرينه داشته و بازديد از اين مناطق سفر شما را لذت بخش تر خواهد كرد.

راه هاي شركت در تور اروپا

شركت در تور اروپا از مراكز مختلفي امكان پذير خواهد بود يكي از مهمترين مراكزي كه مي توانيد اقدام به رزرو تور نماييد وب سايت هاي اينترنتي مي باشد كه تمامي مشخصات انواع تور ها را مي توانيد مورد بررسي قرار دهيد. در اين وب سايت هاي اينترنتي تور هاي اروپا تفكيك شده و مي توانيد تور مورد نظر را انتخاب نماييد. وب سايت هاي رزرو اينترنتي تور اروپا اين امكان را فراهم نموده كه پس از اطمينان، اقدام به خريد نماييد. از روش هاي ديگر جهت شركت در تور اروپا مراجعه به آژانس هاي مسافرتي مي باشد كه مي توانيد از ليست تور هاي در نظر گرفته شده اقدام به رزرو تور مورد نظر خود نماييد. مي توانيد از طريق مشاوره با مسئولين اين آژانس ها بهترين تور را انتخاب نماييد. در هنگام رزرو تور مي توانيد خدمات و نوع هتل خود را نيز انتخاب نماييد. اما لازم به ذكر است كه شركت از طريق وب سايت هاي اينترنتي سبب سرعت بخشيدن به عمليات رزرو تور خواهد شد.


قيمت تور اروپا

قيمت تور اروپا به عوامل بسياري بستگي خواهد داشت. از جمله مهمترين عواملي كه به قيمت تور بستگي خواهد داشت مي توان به نوع هتلي كه رزرو مي كنيد اشاره كرد. رزرو هتل هاي 5 ستاره در هر يك از كشور هاي اروپا سبب بالا بودن قيمت تور خواهد شد و در صورتي كه هتل 2ستاره انتخاب نماييد تفاوت قيمت شاياني را شاهد خواهيد بود. يكي ديگر از عوامل تاثير گذار بر قيمت تور نوع خدمات ارائه شده مي باشد كه مي توانيد به صورت اختصاصي خدمات مورد نياز خود را ثبت نماييد. معمولا تور اروپا قيمت بالاتري نسبت به ساير زمان ها خواهد داشت چرا كه افراد بسياري اقدام به رزرو تور در اين بازه زماني مي نمايند. چنانچه قصد رزرو ارزان تر تور اروپا را داريد مي توانيد از تور هاي لحظه آخري بهره ببريد البته نمي توان در همه صورت تور لحظه آخري را ارزان در نظر گرفت و بايد بخت با شما يار باشد كه بتوانيد تور مورد نظر خود را با قيمت ارزان رزرو نماييد.

خدمات تور اروپا 

تور اروپا در عيد نوروز تمامي خدمات مورد نياز مسافرين را جهت رفاه حال هر يك از آنها ارائه خواهند داد. در فرودگاه بليط ها از مسافران دريافت شده و به صورت دسته بندي شده به هواپيما راهنمايي خواهيد شد. در هواپيما برنامه تور براي شما تفهيم شده و از تمامي مراحل تور اطلاع خواهيد يافت. پس از رسيدن به مقصد و پياده شدن از هواپيما سرويس هايي جهت جابجايي شما از فرودگاه به هتل مورد نظر در نظر گرفته شده اند كه هيچ معطلي در فرودگاه نخواهيد داشت. سپس طبق برنامه تور به صورت جمعي از مراكز ديدني كشور مورد نظر ديدن خواهيد نمود. تمامي وعده هاي غذايي سر وقت بوده و مي توانيد غذاي مورد نظر خود را سفارش دهيد. تور اروپا  تمامي مسافرين را بيمه خواهد كرد و در طول سفر از بيمه برخوردار خواهيد بود كه اين امر سبب امنيت خاطرتان خواهد شد. در تور اروپا تمامي اختيارات را به مسئولين بسپاريد و شاهد سفري بدون دردسر و لذت بخش باشيد.


مدارك مورد نياز براي تور اروپا 

جهت شركت در تور اروپا  ارائه مداركي الزامي خواهد بود. از جمله مهمترين مدارك پاسپورت خواهد بود كه پس از در دست داشتن پاسپورت بايد به سفارت كشور مورد نظر مراجعه نموده و ويزاي كشور مقصد را دريافت نماييد. پس از اخذ ويزا بايد اين مدارك را به آژانس هاي مسافرتي تحويل دهيد كه همراه اين مدارك از شما كارت ملي و شناسنامه نيز درخواست خواهد شد كه بايد به همراه فتوكپي از تمامي صفحات هر دو آنها به اين مركز ارائه دهيد. سپس نوبت به ضمانت نامه مي رسد كه بايد سند و يا فيش حقوقي براي ضمانت بازگشت به اين مركز ارائه دهيد. همچنين تمامي مدارك بايد به زبان انگليسي ترجمه شده باشند. در صورت شاغل بودن ارائه مدارك شغلي نيز لازم خواهد بود. زنان و مردان متاهل بايد سند ازدواج خود را نيز ارائه دهند. بايد در نظر داشته باشيد كه پاسپورت افراد متقاضي بايد بيش از 7 ماه مهلت داشته باشند.


انواع تور اروپا

تور اروپا در انواع مختلف در نظر گرفته شده اند تا بتوانيد تعطيلات عيد نوروز را در كشور مورد علاقه خود سپري نماييد. تور اروپا شامل تور تمامي كشور هاي اروپايي مي شود اما يكي از مهمترين آنها تور فرانسه مي باشد كه يكي از پر گردشگر ترين كشور هاي اروپا مي باشد. وجود مناطق گردشگري فراوان و داشتن برج ايفل از ويژگي هاي اين تور مي باشد كه سبب جلب توجه گردشگران مي شود. تور هلند از ديگر تور هاي پر تقاضا مي باشد كه از الان شاهد ثبت نام بسياري در اين تور هستيم. تو اسپانيا نيز از ديگر تور هاي معروف و پر تقاضا مي باشد كه هر ساله گردشگران بسياري جهت بازديد از هر يكي از شهر هاي اسپانيا اين تور را بر ميگزينند. تور دور اروپا نيز از ديگر تور هاي محبوب مي باشد كه به دليل جامع بودن آن مدت روزهاي آن نيز بيشتر خواهد بود اما به وسيله اين تور مي توانيد بهترين مناطق تمامي كشور هاي اروپا را مورد بازديد قرار دهيد.تورسوئيس و تور هلند در تور اروپا 

كشور هاي سوئيس و هلند به دليل نزديكي به يكديگر در يك تور مورد بازديد قرار مي گيرند. مركز كشور سوئيس، زوريخ و پايتخت هلند شهر آمستردام مي باشد كه هردو اين شهر ها از اهميت به ويژه اي براي گردشگران برخوردار اند. شهر زوريخ به شهر تاريخ و هنر مشهور است و موزه هاي عظيم از جمله مراكز مهم در اين شهر به حساب مي آيند. از جمله مراكز گردشگري آن مي توان به كليساي گروس مونستر، خيابان بانهوف، اوپن هاوس، ليندن هوف، اوتلي برگ و ... اشاره نمود. همچنين بافت تاريخي شهر به خودي خود جذابيت به خصوصي خواهد داشت. شهر آمستردام ديگر مقصد اين تور مي باشد كه در اين تور از جمله مناطقي كه مورد بازديد قرار مي گيرد كاخ سلطنتي، ميدان دام، كليساي اود كرك، بگينج هاف و... اشاره نمود كه گشت و گذار در خيابان هاي آمستردام شما را با تاريخ اين كشور آشنا خواهد كرد. اين تور نيز معمولا 8 روز مي باشد و آب وهواي نسبتا سرد تر نسبت به فرانسه خواهد داشت.


ايتاليا در تور اروپا

ايتاليا از ديگر تور هاي اروپايي مي باشد كه به دليل خوش آب و هوا بودن اين كشور در زمان عيد نوروز افراد بسياري در اين تور شركت مي نمايند. تور ايتاليا هم به صورت تكي امكان شركت خواهد داشت و هم مي توانيد به همراه ديگر كشور ها اين تور را نيز انتخاب نماييد. در تور فرانسه 3 مقصد براي گردشگران در نظر گرفته شده است. شهر هاي ونيز، فلورانس و رم از مهمترين شهر هاي ايتاليا مي باشد. در ابتدا در شهر ونيز به اين كشور وارد خواهيد شد و مي توانيد از اين شهر جزيره ها نهايت استفاده را نماييد. مهمترين مراكز گردشگري ونيز كليساي سن ماركو، ميدان سن ماركو و كانال و پل ريالتو مي باشد. پس از ونيز نوبت به فلورانس مي رسد در اين شهر مي توانيد از پل وه كيو، كليساي سانتا ماريا و ميدان سينيورا بازديد نماييد. سپس نوبت به پايتخت ايتاليا خواهد رسيد در اين شهر مناطق گردشگري بسياري به چشم مي خورد و از جمله مهمترين آنها مي توان به واتيكان، چشمه عشاق؛ معبد پانتئون و كلوسئوم اشاره نمود . سفر ايتاليا نيز در اغلب تور ها 8 روزه خواهد بود.

تور فنلاند، سوئد، نروژ و دانمارك در تور اروپا 

اين تور از جمله محبوب ترين تور هاي اروپايي مي باشد چرا كه اسكانديناوي از جمله گردشگري ترين مناطق اروپا مي باشد. مردم اسكانديناوي شادترين مردم جهان به شمار مي آيند به همين دليل اين تور را مي توانيد به عنوان بهترين تور نوروزي در نظر بگيريد. اما بايد در نظر داشته باشيد كه تجهيزاتي از قبيل لباس گرم به همراه داشته باشيد چرا كه منطقه اسكانديناوي در هنگام عيد نوروز آب و هواي سردي خواهد داشت. اين تور از شهر هلسينكي شروع خواهد شد و پس از دو روز اقامت در اين شهر به شهر بعدي يعني استكهلم خواهيد رفت و پس از بازديد از مناطق گردشگري پايتخت سوئد به پايتخت كشور نروژ يعني اسلو هدايت خواهيد شد و اين شهر به خوبي مي تواند تاريخچه اين منطقه را به نمايش در بياورد. پايتخت دانمارك يعني شهر كپنهاگ از اهميت به ويژه اي براي گردشگران برخوردار مي باشد از جمله مهمترين اماكني كه در برنامه اين تور قرار خواهد داشت مي توان به ساختمان اپرا هلسينكي، قصر سلطنتي و ساختمان پارلمان در استكهلم، كارل يوهان و پارك فروگنر در اسلو و مجسمه پري دريايي كوچك در كپنهاگ اشاره كرد. تور فنلاند، تور سوئد، تور نروژ و تور دانمارك در تور اروپا  معمولا 15 روزه مي باشد و تمامي شركت هاي مسافربري اين تور را در ميان تور اروپا خواهند داشت.


يونان در تور اروپا

يونان ديگر كشور گردشگري مي باشد كه به دليل داشتن جزاير زيبا و بافت شهري زيبا مورد توجه قرار گرفته است. در آتن كه پايتخت اين كشور مي باشد مي توانيد انواع غذا هاي مديترانه اي را سرو كرده و از طعم لذيذ آن استفاده نماييد. در اين تور مناطقي كه توجه شما را جلب خواهند كرد، ساختمان پارلمان، آكروپليس، معبد آتنا، معبد دلفي، محله پلاكا و... خواهند بود كه مي توانيد از بافت شهري آتن نيز لذت ببريد. تور يونان اغلب 5 روزه بوده و به دليل نزديكي به ايران قيمت پايين تري نيز خواهد داشت. قبل از تور نيز مي توانيد هتل مورد نظر خود و ميزان خدمات را تعيين نماييد.


تور دور اروپا

تور دور اروپا تور جامعي مي باشد كه كل كشور هاي اروپايي را در بر خواهد گرفت اين تور ها معمولا بيش از 20 روز خواهند بود اما به دليل تنوع شهر هايي كه مورد بازديد قرار مي گيرند مورد توجه بسياري قرار گرفته است. با اين تور به ترتيب از شهر هاي: پاريس، بيلبائو، مادريد، بارسلون، زوريخ، مونيخ، .نيز، رم و نايس ديدن خواهيد كرد البته تمامي تور ها از شهر هاي ذكر شده بازديد نخواهند كرد و ممكن است شهر هاي ديگري در ليست اروپا گردي نوروزي قرار گرفته باشد. قيمت تور دور اروپا در مقايسه با تور هاي تك مقصدي بالا خواهد بود اما طول سفر و همچنين ميزان خدمات ارائه شده توسط تور اين امر را جبران خواهد كرد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط فاطمه حسن زاده | ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۷:۴۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |